TEST
Jste otevření hojnosti?

Myslím, že hojnost není primárně o penězích, hojnost tu bude i když peníze nebudou, proto jsou otázky postavené trochu jinak…


Ohodnoťte se v každé otázce na 0-5 bodů a počítejte si počet bodů

0 = ne/ nikdy/ 0%
1 = skoro ne/ skoro nikdy/ výjimečně/ na 20%
2 = trochu/ občas/ na 40%
3 = spíše ano/ na 60%,
4 = téměř ano/ skoro vždy/ často/ na 80%
5 = ano/ vždy/ na 100%


1. Proudí k Vám to, co potřebujete?
Když něco potřebujete (věc, informaci, prožitek) s lehkostí se k tomu dostanete? Najdete to, někdo vám to daruje, řekne, pomůže s tím, nebo si to lehce pořídíte? Hojnost přitahuje hojnost. Pokud k Vám proudí vše, co potřebujete (jakkoliv) máte 5 bodů, pokud to drhne, zhodnoťte jak moc a podle toho ohodnoťte.
2. Vážíte si peněz?
Máte hezkou nebo aspoň praktickou peněženku a peníze nenosíte ledabyle po kapsách. Víte, že peníze nejsou gró ale jsou třeba, a máte k nim prostě zdravý vztah.
3. Děláte to co máte rádi?
Baví Vás vaše práce/povolání/zaměstnání nezávisle na finančním ohodnocení? Máte koníček, který vás naplňuje? Pokud děláte něco, co milujete (ať už jako práci nebo koníček) a dělali byste to i po výhře v loterii, máte 5 bodů.
4. Cítíte, že už nyní máte všechno, co skutečně potřebujete?
Pokud ano, skvělé. Pokud jen někdy, ohodnoťte to na stupnici. Čím víc a častěji cítíte nedostatek, nenaplněná přání a máte pocit, že vám cosi chybí ke štěstí, tím blíže jste v této otázce k nule.
5. Věříte, že je hojnost všeho pro všechny?
Nebo si myslíte, že je to esoterický kec? Nebo jak čeho a jak kdy? Je pocit hojnosti v rukou každého člověka nebo existuje prostě nespravedlnost a hojnost je daná z venku okolnostmi života?
6. Vážíte si sebe, znáte svoji hodnotu?
Nebo kolísáte, bojujete se sebevědomím a hledáte potvrzení z venku? Nebo něco mezi tím? Nemluvím o aroganci a egocentrismu, ale zdravé sebelásce, pocitu důstojnosti a sebe hodnotě.
7. Cítíte vnitřní podporu svých rodičů, předků nebo někoho z rodiny?
Dopracovali jste se ve rodinných vztazích k harmonii a podpoře. Nejen že jí dáváte, ale dostáváte jí zpátky a přijímáte?
8. Uvědomujete si své myšlenky? Vybíráte si na co myslíte? Pracujete se svými přesvědčeními? Měníte je k lepšímu?
Vědomě měníte nevhodné myšlenky za vhodné. Používáte afirmace anebo jakýkoliv způsob vědomého ladění se na dobrou notu.
9. Umíte přijímat a rádi dáváte?
Prostě to proudí. K vám i od Vás. Jste štědří a dokáže přijmout dárek, pozornost nebo pomoc. Rádi dáváte. jen tak za nic.
10. Jste přející a milujte život?
Úspěch druhých v jakékoliv oblasti (i tam, kde vy ještě hojnost nezažíváte) Vás upřímně těší. Máte rádi svůj život takový, jaký je právě teď.


Vyhodnocení testu

Počet získaných bodů vynásobte 2x a máte % výsledek toho, nakolik žijete v hojnosti.


0-25% – Váš pocit životní hojnosti je pravděpodobně hodně malý. A pokud se to již nestalo, tak dříve nebo později by se to mohlo projevit. Pravděpodobně moc nepřijímáte svůj život a nejste spokojení s tím co je. Nevěšte však hlavu. Už jen to, že se o téma hojnosti zajímáte, je významný krok na Vaší cestě. Doporučuji Vám na sobě v tomto směru pracovat. 

26-50% – Není to úplně zlé, ale mohlo by to být mnohem lepší. Vřele doporučuji pracovat se svými přesvědčeními o sobě, o světě, o práci. Prohloubit sebelásku a sebeúctu. Otevřít se přijímání. Ještě je před Vámi kus cesty a může být jenom lépe, když se na ní vydáte.

51-75% – Jste na dobré cestě. Pravděpodobně jste již v životě zažili jak hojnost i její úbytek. Možná to ve Vašem životě s pocitem hojnosti kolísá, není vše podle vašich představ, ale občas se Vám celkem daří. Mohlo by to být však ještě lepší, plynulejší, stabilnější. Doporučuji Vám zjistit Vaše nejslabší místo a zapracovat na něm. Děláte práci nebo nějakou aktivitu, kterou milujte? Žijete své poslání? Dovolujete si jít za hranice hojnosti ve Vaší rodině? Opravdu si vážíte sebe sama a svých darů? Nelpíte příliš na hmotné stránce věci? Nenecháváte se zbytečně omezovat strachem a starými modely? Zjistěte to :-). Váš potenciál čeká!

76%-100% – Hojnosti zdar. Váš pocit hojnosti a radosti ze života je zřejmě velmi rozvinutý. Pravděpodobně Vám to v životě hezky plyne. Buď jste z rodiny s dobrým základem (tj. dobrým vztahem k penězům, hojnosti a sebehodnotě)  nebo jste na sobě v tomto směru již zpracovali. Blahopřeji. Cesta nekončí, stále lze jít dál. Největším naplněním je hojnost lásky v srdci, ne jen naplnit svůj tvořivý potenciál, životní poslání, objevovat a rozvíjet své dary a talenty. Ale skutečně naplnit svou duchovní cestu. Držím Vám pěsti.


kveta

Držím Vám pěsti na Vaší cestě k lásce. Pokud byste chtěli v něčem podpořit, podívejte se na mé pracovní stránky www.pracenasobe.cz. Ráda Vás potkám osobně na konzultaci nebo na nějaké akci.


Květa Kolouchová – www.pracenasobe.cz